|
co ciekawe w lidze plus extra dość dokładnie rozłożono ten mecz na czynniki pierwsze, i nikt tam nie wyśmiewał naszego trenera , ot mecz jak mecz, świetny poczatek Wisły , dobre schematy , a później dominacja silniejszego kadrowo zespołu zakończona wyrównaniem, mecz jak mecz i nie zrobiono z tego reportażu pod tytułem "największa dominacja w historii ekstraklasy spowodowana niekomptenecją jednego z trnerów" jak pewnie oczekiwałoby większość forun...
|