Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80247
Stary 30.10.2017, 07:24
Po tym co wczoraj powiedział Carlitos, jeśli Wisła nie skorzysta z przedłużenia kontraktu to bedziemy frajerami. Dodatkowo puszczenie go do Legii, to kolejne frajestwo.. jeśli transfer, to tylko zagranica albo ma siedzieć do końca kontraktu.
Odpowiedz cytując