Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80246
Stary 30.10.2017, 01:18
Charlie napisał(a):Wyświetl post
3. Rozważyć rozwiązanie kontraktów z Kostalem, Ondraskiem, Pietrzakiem i Bartkowskim - na obecną chwile wszystko wskazuje na to, że ci zawodnicy nie mają żadnych szans na grę, więc może będą chętni poszukać sobie nowych klubów.
Tia, ponieważ budowa nowego zespołu idzie nam tak dobrze i szybko, w zimie zacznijmy ją od nowa. A potem w lecie. I znowu w zimie.

Dajcie spokój, w każdej drużynie muszą być zawodnicy rezerwowi, w tym tacy, którzy do gry się w danym momencie nie łapią. Co nie oznacza, że w kadrze ma być tylko tych kilkunastu, którzy się łapią. Fajnie, że np. taki Sadlok gra póki co od początku do końca wszystko jak leci, ale nie oznacza to, że trzeba się pozbywać jego zmiennika...
Odpowiedz cytując