|
Dajcież im spokój. Cuesta jak bronił to nieźle, Ivan przeplata lepsze mecze z gorszymi w defensywie, ale jakby mądrze uruchomić jego przerzuty, to byłaby masa pożytku, Llonch, Basha, Carlitos- czy ktoś może powiedzieć, że to nie są ponadprzeciętni zawodnicy na nasze warunki? Zaryzykowałbym tezę, że ci zawodnicy są w tym sezonie 2 poziomy wyżej niż Boguś, Brozio i Mały. Wiadomo, że jest też Imaz i Perez, ale przecież to już jest decyzja trenera. Wiecznie powtarzacie kto widzi ich na treningach, a kto nie. Jeszcze Jesus miewał przebłyski formy, ale czy Kostal nie pokazywał, że zasługuje na więcej minut? Czy Wojtkowski nie spisywał się od nich znacznie lepiej, nie jest polakiem i nie ma 19 lat? Na chwilę obecną uważam, że Halilović>Perez-widać, że ma ciąg do przodu,fantazje, nie myśli nad kierunkiem podania 3 godziny. Jasne, że dużo traci i tworzy niebezpieczeństwo, ale czy Perez tego nie robi? Wydaje mi się, że jeśliby dać temu chłopakowi więcej minut i zaufania, to odpaliłby jak Brlek. No ale niestety to tylko moje amatorskie oko, które nie widzi ich na treningach.
|