|
Dla mnie plan na zimę powinien być następujący:
1. Zatrzymać Carlitosa - choć zdaję sobie sprawe, że jeśli jacyś chinole rzucą dwa miliony euro to pewnie trzeba będzie to przyjąć.
2. Skrócić wypożyczenie Ze Manuela jeśli to możliwe.
3. Rozważyć rozwiązanie kontraktów z Kostalem, Ondraskiem, Pietrzakiem i Bartkowskim - na obecną chwile wszystko wskazuje na to, że ci zawodnicy nie mają żadnych szans na grę, więc może będą chętni poszukać sobie nowych klubów.
4. Poszukać jakiegoś ogarniętego skrzydłowego.
5. Spróbować przedłużyć kontrakt z Sadlokiem (co nie będzie łatwe). Jeśli się nie uda, to chyba wolałbym, żeby pograć do końca sezonu i poszedł za darmo, niż przyjmować jakieś grosze w zimie. Do tego kontrakt Małego, ale to raczej formalność.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|