Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 29.10.2017, 12:28
Barti napisał(a):Wyświetl post
Wiesz czego ja chcę? Wiedzieć dlaczego na boisku pojawiają się parodyści pokroju ZeManueala (jeśli to wynika z kontraktu to współczuję) i czemu tak ch...o wyglądają stałe fragmenty gry od roku. Wytłumaczysz mi to cwaniaczku?
Problem polega na tym, że ty już wiesz i żadne wytłumaczenie poza twoją wersja nie jest ci potrzebne.
Odpowiedz cytując