Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2587
Stary 29.10.2017, 10:33
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Velez, Velez, Velez... Ile zagrał dobrych meczy u Nas że tak typa ciągniecie?
W każdym, w którym zagrał był dobry (no może prócz derbów). Z tym, że to defensywny pomocnik, więc wiadomo, że szału z przodu nie zrobi, choć z tego co pamiętam to miał udział przy golu w meczu z Termalicą. W Poznaniu ktoś taki bardzo by się przydał, choćby do wejścia z ławki, zamiast Halilovica. Albo zamiast Pereza w pierwszym.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując