Levis88 napisał(a):

|
Velez, Velez, Velez... Ile zagrał dobrych meczy u Nas że tak typa ciągniecie?
|
W każdym, w którym zagrał był dobry (no może prócz derbów). Z tym, że to defensywny pomocnik, więc wiadomo, że szału z przodu nie zrobi, choć z tego co pamiętam to miał udział przy golu w meczu z Termalicą. W Poznaniu ktoś taki bardzo by się przydał, choćby do wejścia z ławki, zamiast Halilovica. Albo zamiast Pereza w pierwszym.