KOALIK napisał(a):

Za Moskala nigdy takiego fatalnego występu nie było i to mimo garstki zawodników.
Za Ramireza jest kolejny i to mimo niezliczonej liczby zawodników.
W ostatnim czasie - Wisła za Wdowczyka i za Wolskiego grała nieporównywalnie lepiej.
Jaki jest finał na forum?
Moskal był osądzany od najgorszych, a nad Kiko jest ogromny parasol ochronny - takiego nie miał nikt wcześniej - nawet Maaskant, a biorąc pod uwagę jak kiedyś łatwo zwolniono Kasperczaka, to wg tej zasady Kiko już powinien zostać wywalony kilkanaście razy.
|
to że mam wrażenie że oglądam inny mecz niż gros forumowiczów to norma...
ale teraz zwariowałem, przecież Ty człowieku chyba czytasz inne forum
przecież na palcach jednej ręki można policzyć roztropnych kibiców którzy jeszcze nie zwalniają trenera..
