Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2017, 10:10
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ta tabela jest obowiązkowa bo inaczej wychodzi się na głupca. .
http://www.90minut.pl/liga/0/liga9322.html

W domu mamy 3-2-1 na wyjeździe 3-1-4.
Pisałem o kroczących cyklach miesiączkowych, wyroczniach 4kolejkowych, tabelowych krzywych PaintCADowych z dupy, czy jak tam zwał. Tabela ekstraklasy tylko potwierdza moje słowa... u siebie dajemy ciała! Jeśli tego nie zmienimy nasze szanse na pierwszą "ósemkę" będą takie, jak posiadanie piłki w drugiej połowie meczu z Lechem.
Odpowiedz cytując