Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.10.2017, 10:01
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Za tydzień też strzeli, a my nad tym elementem gry będziemy w tygodniu bardzo mocno pracować

Te tabele i wykresy można se o kant dupy rozbić! Ja ciągle powtarzam, że u siebie gramy nieskutecznie! Jaga + Lechia to strata 4pkt, Legia strata nawet 3pkt, bo spokojnie byli do ogrania! 7pkt dopisanych i każdy w tej lidze może nas cmoknąć w pompe! Owszem wyjazdy nie są naszą mocną stroną... patrząc na męczarnie w Kielcach i Poznaniu!

Było by to jak najbardziej wykonalne, tylko trzeba było na czas odstawić alkohol, proszki, Ze Manuela, Pereza... oraz mieć dostępnych Veleza i Małeckiego!
Ta tabela jest obowiązkowa bo inaczej wychodzi się na głupca. .
http://www.90minut.pl/liga/0/liga9322.html

W domu mamy 3-2-1 na wyjeździe 3-1-4.
Odpowiedz cytując