Snow napisał(a):

Sandecja strzeliła wczoraj gola z rzutu wolnego.
W tej chwili już oficjalnie mamy najgorsze ofensywne stałe fragmenty gry w lidze.
|
Za tydzień też strzeli, a my nad tym elementem gry będziemy w tygodniu bardzo mocno pracować
Te tabele i wykresy można se o kant dupy rozbić! Ja ciągle powtarzam, że u siebie gramy nieskutecznie! Jaga + Lechia to strata 4pkt, Legia strata nawet 3pkt, bo spokojnie byli do ogrania! 7pkt dopisanych i każdy w tej lidze może nas cmoknąć w pompe! Owszem wyjazdy nie są naszą mocną stroną... patrząc na męczarnie w Kielcach i Poznaniu!
Było by to jak najbardziej wykonalne, tylko trzeba było na czas odstawić alkohol, proszki, Ze Manuela, Pereza... oraz mieć dostępnych Veleza i Małeckiego!