Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2582
Stary 29.10.2017, 09:38
Snow napisał(a):Wyświetl post
Sandecja strzeliła wczoraj gola z rzutu wolnego.
W tej chwili już oficjalnie mamy najgorsze ofensywne stałe fragmenty gry w lidze.
Za tydzień też strzeli, a my nad tym elementem gry będziemy w tygodniu bardzo mocno pracować

Te tabele i wykresy można se o kant dupy rozbić! Ja ciągle powtarzam, że u siebie gramy nieskutecznie! Jaga + Lechia to strata 4pkt, Legia strata nawet 3pkt, bo spokojnie byli do ogrania! 7pkt dopisanych i każdy w tej lidze może nas cmoknąć w pompe! Owszem wyjazdy nie są naszą mocną stroną... patrząc na męczarnie w Kielcach i Poznaniu!

Było by to jak najbardziej wykonalne, tylko trzeba było na czas odstawić alkohol, proszki, Ze Manuela, Pereza... oraz mieć dostępnych Veleza i Małeckiego!
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 29.10.2017 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując