Dzimi napisał(a):

|
Moim zdaniem jest dość prawdopodobne, że Głowacki w czerwcu zdecyduje się pograć jeszcze jeden rok..
|
W przypadku Głowackiego jak co roku trzeba czekać do maja z jakimikolwiek deklaracjami. Dużo zależy od atmosfery, wyników, formy i w końcu zdrowia.
I raczej niewatpie w to że Głowa za rok będzie prezentował poziom ekstraklasy, ale czy po prostu sam będzie tego chcial?
Kilka tygodni temu zapytano Junco czy monitoruje rynek trenerski w razie chceci zamiany, odpowiedział: każdy klub ma bazę trenerów ktorych potencjalnie chciałby zatrudnić, tak samo jak piłkarzy.
Byl to optymistyczny przekaz.
Ja widzę takie scenariusze na następne miesiące:
Kiko do zimy zajmuje miejsce w czolowej 8 i zostaje do lata.
Kiko notuje fatalne wyniki i wylatuje zimą.
Kiko na koniec sezonu notuje miejsce 5 lub wyżej - zostaje na kolejny sezon.
Kiko notuje na koniec miejsca 6-8 - być moze Junco zdecyduje się na rozważna zmianę.
Kiko nie wywalczy strefy mistrzowskiej - pewna zmiana trenerska.
Co ważne wg mnie jesli zmienimy trenera to musi być to mocno poparte argumentami wynikowymi, aby zespol (w szczególności Hiszpanie) się nie zbuntowali.