Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2579
Stary 29.10.2017, 08:56
Bardzo obiecujące były te pierwsze 30 minut spotkania. Śmiem twierdzić że tak dobrze grającej Wisły i to z mocnym przeciwnikiem na wyjeździe jakim był Lech nie widziałem dawno. Założenia taktyczne i pomysł były dobre. Na pewno sztab szkoleniowy zadaje sobie pytanie dlaczego później to wszystko poszło się tak pie*dolić. Czy brak komunikacji, brak zgrania? Zabrakło lidera w drużynie?
Odpowiedz cytując