|
Warto podkreślić, że Wiśle pracuje w mojej opinii uzdolniony dyrektor sportowy i również do jego zadań należy monitowanie tego co dzieje się w drużynie, jaki jest klimat, jak trener zachowuję się na treningach, czy nie dochodzi do jakiś napięć itd. Kolejna sprawa to ewentualny grunt pod zmianę trenera, nigdy nie jest dobry rozwiązaniem wymiana trenera w trakcie rozgrywek. Chociażby ze względu na to szanujący się ludzie wolą uczestniczyć w nowych otwarciach, a nie misjach ratunkowych. Dlatego warto zaufać Manuelowi Junco i takie decyzje po prostu zostawić jemu. Wiekszosc kibiców myśli bardziej kategoriami tu i teraz, dyrektor sportowy musi myśleć w długoterminowej perspektywie nawet do 5 lat.
|