Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2571
Stary 28.10.2017, 23:10
@Snow
Zgadzam się, że Kiko trzeba dać szansę przynajmniej do końca rundy. Bronią Go w pewnym sensie mimo wszystko wyniki. Nie zgodzę się jednak z manipulacją, którą zastosowałeś na potrzebę dyskusji. Liczą się fakty. Z drugiej strony, ja nie jestem fachowcem, ekspertem etc. Mam nadzieję, że ktoś to w klubie ogarnia i trzyma rękę na pulsie. Jeżeli to zmierza donikąd, to ktoś przerwie to w odpowiednim momencie, żeby następca mógł tę stajnię Augiasza posprzątać po poprzedniku. Ja osobiście mam głęboką nadzieję jako kibic, że do końca sezonu zobaczymy jakieś zalążki dobrej gry i schematy. Chociażby w przypadku stałych fragmentów gry (tylko nie piszcie, że za nie, nie odpowiada Kiko bo to śmieszne. Kiko odpowiada za wszystko. Taka rola I trenera). Mam nadzieję, że zobaczymy jakiś pomysł na grę. Będę trzyma kciuki za Kiko do końca rundy, a jak nie da rady, bez żalu pożegnam.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując