Karherop napisał(a):

@Wojtas
Panie Ramirez tak po prostu grać nie można! To droga do nikąd i taka gra to po prostu wstyd...
|
Głowa po meczu: "Nie ma się co czarować, że celowo się broniliśmy - zostaliśmy zdominowani".
Przekaz jest chyba wystarczająco jasny, nakryli nas czapką. Założenia taktyczne, jakiekolwiek były, poszły się je...ć.