|
po 14 kolejkach Wisła
sezon 2017-2018 miejsce 5 punktów 21
sezon 2016-2017 miejsce 12 punktów 15
sezon 2015-2016 miejsce 6 punktów 20
sezon 2014-2015 miejsce 4 punktów 24
sezon 2013-2014 miejsce 3 punktów 27
sezon 2012-2013 miejsce 12 punktów 18
Wypi..dolić Kiko to beznadziejny trener .
Powiem wam coś nie wiem jak będzie w przyszłości ale każdy kto teraz żąda zwolnienia trenera - rozbieg tak z 50 m i baranek o ścianę może wam coś w tych waszych głowach poustawia się.
I nie pi..dolcie że to dzięki szczęści że bez Carlitosa to dno .
Carlitos po to został znaleziony i zatrudniony żeby strzelał te bramki. Szczęście się ma raz może dwa. A jak ktoś ma tzw. szczęście wile razy to znaczy że umie wykorzystywać to co ma by wygrywać.
A jak ktoś nie może patrzeć na styl Wisły to wiecie jest taki trener który ma świetny styl Michał ma na imię możecie sobie jego drużynę pooglądać.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 28.10.2017 o godz. 21:58.
|