Adasss napisał(a):

Przyznaję, że po tych zdaniach nerwowo zacząłem przeglądać tabelę ligową, zastanawiając się czy coś mi umknęło 
A jeśli sugerujesz np., że powinniśmy zacząć grać na wyjazdach tak jak Korona, to radzę zrobić to samo ...
|
Nie chcę abyśmy grali na wyjazdach jak Korona. Chciałbym, żebyśmy u siebie grali jak Korona.
Poza tym nie chodzi mi o same wyniki. Mamy lepszy zespół jak Korona, gramy nieporównywalnie chujowszą piłkę niż Korona. Tam też była rewolucja, tam trener pracuje krócej.