Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
 
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2555
Stary 28.10.2017, 21:00
Myślę, że obecny stan w którym znajduję się Wisła to nie jest do końca wina trenera. Ta drużna przeszłą bardzo duża przebudowę. Wyrwano z niej dwa istotne ogniwa w środku pola w tym zdecydowanego lidera tej drużyny Petara Brleka po czym teoretyczny zastępca Fran Valez dostał jeszcze kontuzji. Co rzuca się w oczy to to że nowi zawodnicy są pod względem fizyczny nie są do końca gotowi do gry. W przygotowaniu fizycznym widać bardzo duże rezerwy w tej drużynie dlatego mam nadieje że ten element zostanie poprawiony wiosną. Druga sprawa to oczekiwania. Wisła jest w górnej 8, drużyna jest w przebudowie, pragmatyczne myślenie podpowiada mi że nie można było oczekiwać dużo więcej od obecnej Wisły. Uważam że nalezy dać czas Kiko Ramirezowi do końca obecnego sezonu. Nie wolno dać się ponieść teraz emocjom. Wisła już miała takiego właściciela, który lubił podejmować dedycje mając gorącą głowę i wszyscy wiemy że bardziej to szkodziło niż pomagało.
Odpowiedz cytując