Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2548
Stary 28.10.2017, 19:25
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
W zimie trzeba się pożegnać z Ze Manuelem i jeszcze którymś Hiszpanem, żeby Kiko nie miał możliwości wystawiania ich na boisko

Żal Manuel i Perez ,tylko watpie czy w Polsce nawet ktos 2 ligi by ich chcial.No nic trzeba zrobic zrzute na kuriera DHL zapakowac i wysłac jak najdalej stad.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując