Dzimi napisał(a):

|
W zimie trzeba się pożegnać z Ze Manuelem i jeszcze którymś Hiszpanem, żeby Kiko nie miał możliwości wystawiania ich na boisko
|
Żal Manuel i Perez ,tylko watpie czy w Polsce nawet ktos 2 ligi by ich chcial.No nic trzeba zrobic zrzute na kuriera DHL zapakowac i wysłac jak najdalej stad.