Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2545
Stary 28.10.2017, 18:46
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Radosław Sobolewski

dopóki, w kadrze jest Brozek, Boguski, Glowacki to Sobol nie moze byc trenerem. Tyle w temacie.


Tak na chlodno to uwazam, ze Kiko musi ciagnac ten wozek. mamy graczy jakich mamy, jak widac Macius zlotousty tez niedaje rady , gdy pilkarze sa sredniawi. Pierwsza osemka to jest realny nasz cel. Zobaczcie na nasza kadre, kto daje jakosc ? Dwie, moze trzy osoby. Carlitos, Sadlok (ktory tez nie jest TOP), Basha ... ktos jeszcze Glowa trzyma jakis poziom, ale ile da rade jeszcze ? Wojtkowski ma przeblyski, Arsenic ma przeblyski. i chyba tyle.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 28.10.2017 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując