TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

dopóki, w kadrze jest Brozek, Boguski, Glowacki to Sobol nie moze byc trenerem. Tyle w temacie.
Tak na chlodno to uwazam, ze Kiko musi ciagnac ten wozek. mamy graczy jakich mamy, jak widac Macius zlotousty tez niedaje rady , gdy pilkarze sa sredniawi. Pierwsza osemka to jest realny nasz cel. Zobaczcie na nasza kadre, kto daje jakosc ? Dwie, moze trzy osoby. Carlitos, Sadlok (ktory tez nie jest TOP), Basha ... ktos jeszcze Glowa trzyma jakis poziom, ale ile da rade jeszcze ? Wojtkowski ma przeblyski, Arsenic ma przeblyski. i chyba tyle.