TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.
Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?
|
Nie wiem, czy byłoby. Wiem, że mogłoby być. Czy jest aż tak źle by ryzykować? Czy Sobol da nam potencjalnie tak wiele, by ryzykować? Ja tego nie wiem. Pytam pomysłodawców.