Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2541
Stary 28.10.2017, 18:10
Pero napisał(a):Wyświetl post
Uważam że opcja Radek + Głowa (grający asystent) przynajmniej do końca rundy. Nawet niech to Kmiecik firmuje oficjalnie.

Kiko nie wybroni się dla mnie w żaden sposób choćby dlatego że taki Perez nie dał żadnej przesłanki na niebie ani na ziemi że cokolwiek da drużynie a on go wypuszcza w 1 składzie i trzyma cały mecz.
Przy absencji Pola mógł dać Cywke na DP i Bartkowskiego na PO. A nie tego parodyste. Temat Ze(ro) Manuela pominę
Czyli twój pomysł genialny sprawdziłby sie na 100 % , rewelacja.

Moim zdaniem w tej lidze poza Górnikiem i Sandecja to chyba wszyscy zawodzą jedni mniej inni więcej .
alejasienieznam
Odpowiedz cytując