Pero napisał(a):

Uważam że opcja Radek + Głowa (grający asystent) przynajmniej do końca rundy. Nawet niech to Kmiecik firmuje oficjalnie.
Kiko nie wybroni się dla mnie w żaden sposób choćby dlatego że taki Perez nie dał żadnej przesłanki na niebie ani na ziemi że cokolwiek da drużynie a on go wypuszcza w 1 składzie i trzyma cały mecz.
Przy absencji Pola mógł dać Cywke na DP i Bartkowskiego na PO. A nie tego parodyste. Temat Ze(ro) Manuela pominę
|
Czyli twój pomysł genialny sprawdziłby sie na 100 % , rewelacja.
Moim zdaniem w tej lidze poza Górnikiem i Sandecja to chyba wszyscy zawodzą jedni mniej inni więcej .