Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2534
Stary 28.10.2017, 17:43
Od 6 lat Wisła nie potrafi zająć miejsca powyżej 5. W tym czasie nasz klub prowadziło chyba 9 trenerów, niektórzy więcej niż raz. I co? Kolejna bliźniacza dyskusja dotycząca tego jaki to x,y czy z jest słaby i czego nie dokona kolejny, który tu przyjdzie, bo przecież gorzej być już nie może. Tymczasem przychodzą kolejni, a satysfakcjonujących wyników, jak nie było tak nie ma. Może więc niepotrzebnie marnujecie tutaj czas i miejsce? Może warto wziąć po tylu latach inne możliwości pod uwagę?
Odpowiedz cytując