Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2533
Stary 28.10.2017, 17:42
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.


Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?
Oczywiście, że może być gorzej, jeśli stracimy kluczowych graczy i nie sprowadzimy w ich miejsce wartościowych zmienników.
Odpowiedz cytując