TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.
Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?
|
Nie potrzeba wielkiej wyobraźni aby mogło być gorzej.
Naprade przezywamy mega traumę sportowo-wynikowa wczoraj graliśmy w LM
ps. ja nie wiem czy nas będzie stać na nowy kontrakt dla Sadloka a tu mega rozczarowanie