Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2532
Stary 28.10.2017, 17:35
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli nie, formalnie pierwszym trenerem może być Kmiecik.


Uważasz, że byłoby gorzej niż teraz?
Nie potrzeba wielkiej wyobraźni aby mogło być gorzej.

Naprade przezywamy mega traumę sportowo-wynikowa wczoraj graliśmy w LM

ps. ja nie wiem czy nas będzie stać na nowy kontrakt dla Sadloka a tu mega rozczarowanie
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 28.10.2017 o godz. 17:38.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując