Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 28.10.2017, 17:07
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie no bez jaj, jak coś umknąć? To tak jakbyś napisł, że we Wrocławiu było 0:0 a potem, sory mogły mi umknąć dwie bramki.
Ano tak, że do meczu zawsze coś robię, bo mam mało czasu. Zupełnie nie rozumiem tego zachowania. Jeżeli chcesz rozmawiać o Cywce, porozmawiajmy - tylko, że ja przyznałem, że nie będę go z ww. powodów bronił zanim cokolwiek napisałeś.

Aha - i pisząc najpierw o optymalnym zestawieniu obrony, koncentrowałem się na tym, że Arsenic wypada na środku lepiej niż Gonzalez.
Ostatnio edytowane przez czaro : 28.10.2017 o godz. 17:12.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując