Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2525
Stary 28.10.2017, 16:51
€
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wisła zagrała właśnie absolutnie najgorsze 45 minut w swojej 111-letniej historii.

Dorzucę się na bilet do Hiszpanii dla pana WF-isty.
Ty chyba nawet nie widziales 95% tej historii na swoje oczy

Co powiesz na sprzedany mecz i pamietne 0-6 z legia dajace spadek do 2 ligi?
Odpowiedz cytując