âŹ
Kamson napisał(a):

Wisła zagrała właśnie absolutnie najgorsze 45 minut w swojej 111-letniej historii.
Dorzucę się na bilet do Hiszpanii dla pana WF-isty.
|
Ty chyba nawet nie widziales 95% tej historii na swoje oczy
Co powiesz na sprzedany mecz i pamietne 0-6 z legia dajace spadek do 2 ligi?