Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
Od: 09.2012
Offline
#
178
28.10.2017, 14:20
Mecz jak mecz. Wywieźliśmy ważny punkt. Ale mnie zastanawia, czy nasi piłkarze są tak kiepsko przygotowani kondycyjnie czy może tak dojechani, że tlenu wystarcza im na 1 połowę. Bo wczoraj było to widać ewidentnie po piłkarzach.
PAWEŁ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEŁ
Znajdź inne posty napisane przez PAWEŁ