|
Ludzie ale do kogo macie pretensję? mamy takich zawodników jakich mamy, lepszych nie będzie a jak się fartem pojawią to ich nie zatrzymamy. Nie stać nas, trzeba się z tym pogodzić, pogodzić z tym , że nie długo pożegnamy Sadloka i Carlosa. Co z tego, że rozmawiamy (na alibi chyba żeby nie było) każdy jest świadom Sadlok za 20-30 tysiaków nie podpisze nowego kontraktu.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|