czaro napisał(a):

Ale nie podniecaj się tak, bo nic to nie wnosi do rozmowy, a tylko przeszkadza. Przecież napisałem, że nie będę się przy tym upierał, bo mogło mi coś umknąć.
A przy tym myśl, że Cywka mógł zagrać dobry mecz nie jest niewyobrażalna, bo w zeszłym sezonie miał sezon naprawdę dobry i chyba nie tylko ja liczyłem, że utrzyma ten poziom.
|
Na pocieszenie dodam, że to nie tylko problem z Cywką, ale właściwie całą jego stroną. Zerknij na oceny piłkarzy po wczorajszym meczu
http://weszlo.com/2017/10/27/potega-...undy-finiszem/ i zwróć uwagę na magiczną trójkę zawodników z prawej strony. Mają duży udział we wczorajszej dominacji Lecha, który hasał w tych sektorach. Prawdę mówiąc przypomina mi się ten mecz
https://www.youtube.com/watch?v=ttePOOXjkU8. Mieliśmy tam może nie magiczny trójkącik, ale parkę, która zrobiła różnicę

.