|
Skończyły się trudne mecze i pomimo ogólnie przeciętnej gry udało się w nich zdobyć 4 punkty (meczu z Jagą nie licze). Teraz czekają nas dwa spotkania które trzeba wygrać i jeśli tak się nie stanie to Ramirez nie będzie miał ŻADNEJ wymówki. Ogólnie 13-15 punktów w ostatnich 7 kolejkach sprawi, że zima powinna być w miarę spokojna. Wiosną powinno być lepiej (przy założeniu, że zostanie Carlitos), a jeśli nie będzie to trzeba bedzie się pożegnać z Kiko.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|