Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 28.10.2017, 10:20
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz ktoś będzie się domagał Halilovica w 1 składzie, albo w ogóle na ławce, niech oglądnie sobie powtórkę z dzisiejszego spotkania. Gość wyprowadził dziś trzy prześliczne kontry dla Amici.
Często nie zgadzam się z wolfym, ale mam wrażenie, że jako jeden z niewielu dostrzega, że ten gość to tykająca bomba w środku pola.
Zgadza się kolego, ale on wybraniał grę Pereza, że Perez gra za Halilovia bo nie robi takich strat na kontry - G prawda zrobił to samo 3 razy między 5 a 25 minutą !!!

Widoczny brak Brleka

Zmiany były podyktowane tym, że piłkarze opadali z sił, wiec co się dziwicie, że Wojtowski schodzi Też wolałbym Bartosza zamiast ze MAnuela, ale widocznie jest gorszy obecnie. Ławka była taka, że ni było kogo wprowadzić...

Czytam, że było ok a potem siły opadły i nas Amika zdominowała, tzn w 25 minucie siły opadły

Odpowiedz cytując