Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
158
28.10.2017, 10:10
Nie wiem skąd te maksymalne wku...wienia. Powinniście raczej się cieszyć, że z Cywką. Ze Manuelem, Perezem, Haliloviciem czy Jesusem w składzie udało się zremisować ten mecz. Według mnie to nie lada wyczyn
.
Kurz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kurz
Znajdź inne posty napisane przez Kurz