Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12485
Stary 28.10.2017, 09:27
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się od czasów sukcesów w Wiśle Skorża pikuje w dół i jest marnym trenerem,a jeszcze nie dawno połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji
A czy to przypadkiem nie Skorża zdobył z Lechem MP?

Jeżeli jest to trener, który świetnie współpracuje z dobrymi zawodnikami, to paradoksalnie byłby lepszym selekcjonerem niż trenerem. Ale mam nadzieję, że długo nie będziemy tego sprawdzać, Nawałka daje sobie przecież radę, a do tego ma furę szczęścia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując