brylant17 napisał(a):

|
Nie oszukujmy się od czasów sukcesów w Wiśle Skorża pikuje w dół i jest marnym trenerem,a jeszcze nie dawno połowa Polski chciała go na trenera reprezentacji
|
A czy to przypadkiem nie Skorża zdobył z Lechem MP?
Jeżeli jest to trener, który świetnie współpracuje z dobrymi zawodnikami, to paradoksalnie byłby lepszym selekcjonerem niż trenerem. Ale mam nadzieję, że długo nie będziemy tego sprawdzać, Nawałka daje sobie przecież radę, a do tego ma furę szczęścia.