Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
niestety Tibor po wejściu niewidoczny, Perez końcówka meczu to bomba zegarowa, ale w początkowym okresie pierwszy raz od dawien dawna graliśmy z playmakerem , zawiódł mnie Imaz , kilka dobrych akcji zepsuł złym ostatnim podaniem
|
Tym playmakerem był oczywiście Wojtkowski.