Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
Od: 08.2010
Offline
#
142
28.10.2017, 05:47
Sześć pkt. z czterech najcięższych kolejnych meczów rundy-biorę i nie marudzę.
pasjonat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasjonat
Znajdź inne posty napisane przez pasjonat