Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
139
28.10.2017, 01:33
Gramy jak gramy.. tylko porównajcie sytuację np Lecha ile on wydał na transfery a ile my? jakie mamy długi a jakie lech... żal 3 pkt aoe cieszmy się z 1 pkt. nauczmy się doceniać zespół, dziś zabrakło a rok temu nie bylo nic..
szczepans21
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczepans21
Znajdź inne posty napisane przez szczepans21