Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 28.10.2017, 01:33
Gramy jak gramy.. tylko porównajcie sytuację np Lecha ile on wydał na transfery a ile my? jakie mamy długi a jakie lech... żal 3 pkt aoe cieszmy się z 1 pkt. nauczmy się doceniać zespół, dziś zabrakło a rok temu nie bylo nic..
Odpowiedz cytując