Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline
#
125
27.10.2017, 23:25
Jeśli szukać pozytywów to dzisiaj Wojtkowski udowodnił, że należy na niego stawiać! Jeśli tylko będzie zdrowy, a nie wyjdzie w następnym meczu to źle będzie świadczyć o trenerze. To jest chłopak, na którego twardo należy postawić w środku.
pawlozm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlozm
Znajdź inne posty napisane przez pawlozm