Revolver napisał(a):

|
Tak zupełnie na poważnie, bez szydery i złośliwości, to ja za Kulawika widziałem więcej pomysłu na grę. O wiele więcej.
|
Naprawde, nie wiem co o tym myslec. Poczatki Kiko byly naprawde niezle. Teraz jest tragedia. Smuda wydaje sie byc geniuszem taktyki przy KIko