Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2511
Stary 27.10.2017, 22:47
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Tak zupełnie na poważnie, bez szydery i złośliwości, to ja za Kulawika widziałem więcej pomysłu na grę. O wiele więcej.
Naprawde, nie wiem co o tym myslec. Poczatki Kiko byly naprawde niezle. Teraz jest tragedia. Smuda wydaje sie byc geniuszem taktyki przy KIko
Odpowiedz cytując