|
brakuje nam naprawde pozadnego Ofensywnego pomocnika - ne rokujacego dzieciaka na sprzedaz tylko doswiadczonego - starszego pilkarza , bardzo mi sie podoba ten Basha - ale to taki ani Def Pom ani Ofens pom - najwiecej tracimy przez brak srodka pola i umiejetnosci przytrzymania pilki - trio def pom czyli Llonch , Valez i Basha jest ok - ale miedzy druga linia a atakiem jest wielka dziura , wiem ze to nic odkrywczego , ale teraz sam bije sie w piers wpisem ze : NAWET TA LENIWA PRIMADONNA, ktorej nigdy niecierpialem czyli Semirek bylby na wage zlota
|