|
1 raz skrytykuje Kiko , te zmiany byly tragiczne- nie dlatego ze wpuscil zawodnikow ktorzy nic nie wniesli w mecz , ale dlatgo ze zdjal 3 zawodnikow- ktorzy nawet na mega zmeczeniu potrafili utrzymac pilke przy sobie , a zostali zawodnicy typu Imaz czy perez , oczywiscie gdyby nie pch i nie az 4 minuty przedluzenia meczu ( sumie nuie wiem za co az 4) to bylaby oczywiscie inna gadka ) , po prostu lepsi nawet mega zmeczeni Carlitos , RB7 czy Wojtkowski ( ktoremu wyszedl mecz zycia) bo przynajmniej nie panikowaliby z kazdym kontaktem z pilka , wpuszczecie zawodnikow z lawki ktorych wpuscil Kiko to dla nich po prosttu krzywda - w takim wlasnie meczu - atmosferze i presji ,
|