Temat
:
[XIV KOLEJKA] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 27 Październik, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
97
27.10.2017, 22:07
speedfashion
napisał(a):
Fachowcy domagaja sie Kostala. Wszystko wraca do normy.
Widac, ze powoli idzie to ku lepszemu.
Od poczatku gralismy w 10 (Cywka), pozniej w 9,5 (Perez), pozniej w 8 (zgasl Imaz).
Brawo dla Buchalika. Teraz przepatrzcie forum, a znajdziecie sporo postow fachowcow pomstujacych na zostawienie go w klubie.
Edycja: Halilovic powinien zostac wypozyczony. Cos w nim jest. Ale ewidentnie nie ogarnia.
Nie. Najpierw gralismy w 9 (Perez, Cywka) pozniej jak zgasl Imaz to w 8 , a jak wszedl Manuel i Haliovic to w 6
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel