Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 27.10.2017, 22:07
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Fachowcy domagaja sie Kostala. Wszystko wraca do normy.

Widac, ze powoli idzie to ku lepszemu.

Od poczatku gralismy w 10 (Cywka), pozniej w 9,5 (Perez), pozniej w 8 (zgasl Imaz).

Brawo dla Buchalika. Teraz przepatrzcie forum, a znajdziecie sporo postow fachowcow pomstujacych na zostawienie go w klubie.

Edycja: Halilovic powinien zostac wypozyczony. Cos w nim jest. Ale ewidentnie nie ogarnia.
Nie. Najpierw gralismy w 9 (Perez, Cywka) pozniej jak zgasl Imaz to w 8 , a jak wszedl Manuel i Haliovic to w 6
Odpowiedz cytując