|
Rozegranie piłki w tej drużynie nie istnieje. Mieliśmy dziś mega dużo szczęścia, ten mecz powinien się skończyć 5-1 gdyby nie to, że Lech ma napastników, którzy po dzisiejszym meczu zapewne zrozumieją, dlaczego grają w tej buraczanej lidze.
Co do Ze Manuela: typ ma w kontrakcie wpisane pewnie ileś minut, które musi grać, inaczej Wisła będzie musiała coś zabulić. Innego wytłumaczenia dla występów tego pozoranta nie ma.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 27.10.2017 o godz. 21:36.
|