Karherop napisał(a):

Wedle tego co podała Wisła to Velez ma ponaciągane mięśnie brzucha, może też było jakieś naderwanie.
|
biorac pod uwage zabiegi ktore mial robione (pokazywal na instastory) i miejsce terapii - Wisła albo leci w chuja, albo po prostu napisali cos by nie denerwowac kibicow, bo jakby napisali ze ma naderwane wiezadla to bylby chyba płacz...