Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24318
Stary 27.10.2017, 14:05
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wedle tego co podała Wisła to Velez ma ponaciągane mięśnie brzucha, może też było jakieś naderwanie.
biorac pod uwage zabiegi ktore mial robione (pokazywal na instastory) i miejsce terapii - Wisła albo leci w chuja, albo po prostu napisali cos by nie denerwowac kibicow, bo jakby napisali ze ma naderwane wiezadla to bylby chyba płacz...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 27.10.2017 o godz. 14:08.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując