Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24314
Stary 26.10.2017, 18:18
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wiadomix. Ja to akurat jestem z tych, ktorzy na slowo to wierza i ufaja chyba tylko swojej matce Zycie mnie nauczylo, ze to najlepsza postawa. Nie zdziwie sie jak po beznadziejnym wystepie Pereza i ewentualnej porazce z pyrami przeczytam, ze jednak w sumie nie jest jeszcze gotowy. Najsmeiszniejsze jest to, ze my takich "nie gotowych" mamy 2/3 zespolu i nie ma opcji zeby kiedykolwiek byli wszyscy gotowi.
e tam.
po okresie przygotowawczym to będzie hoho!
Odpowiedz cytując