|
Żal mi Burego jak każdego człowieka, który nie jest szczęśliwy i w jakiś sposób niszczy sam siebie.
Ale co do powrotu Burego do Wisły to robicie sobie jaja, tu trzeba kopnąć w d.. paru przeciętniaków, a nie ściągać następnego w dodatku trzydziestoletniego na listę płac.
Jeszcze weźmy z powrotem Alana jak go pewnie wkrótce wygonią z WP.
|