Nie dziwie sie ze wyrazal gotowosc gry od razu. Tez bym wyrazal bedac na jego miejscu.
Dopiero jak wszedl na boiski i poczuł naszą ligę, to zmienił narracje. Tak samo Ze Manuela. Za chwile to samo powie jeszcze Imaz.
Velez, nasz świetny rzeźnik nie płakał bo jemu taka liga pasuje. Tyle że też go liga zweryfikowała, bo problem przeciążeniowy i ...no ile już chłop sie leczy?
Jeśli dla ciebie mikrocykl treningowy z okresu przygotowawczego a mikrocykl z ligi jest taki sam, to w sumie ...niepotrzebnie podjąłem dyskusje bo raczej wspolnego jezyka nie znajdziemy
osobiscie uwazam ze Perez potrafi grac w pilke na pozycji srodkowego, ale nie wiem czy w lidze polskiej. Mam wrazenie ze jest zbyt delikatny, bo patrzac jak sie porusza ,widze jakieś pląsy orlikowe a nie twardo stojącego morderce ktory przetnie każdego (a`ka Velez)
No ale czas pokaze. Bardziej mnie ciekawi czemu nie gra ten Słowak na pomocy kosztem Rafała czy (n)Imaza