Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24304
Stary 25.10.2017, 16:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post

Facet nie miał żadnej kontuzji, a z własnej woli nie trenował przez 2 miesiące. Nikt mu nie bronił choćby biegać za piłką z amatorami w swoim mieście i utrzymywać formę. Amatorka.
Wg. Ciebie granie z kolegami pozwoli być w rytmie meczowym? Nieźle...

Oczywiscie takiego pojęcia jak "zgranie" to nie znaju ?

Szukacie dziury w całym na siłe...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując