Karherop napisał(a):

Facet nie miał żadnej kontuzji, a z własnej woli nie trenował przez 2 miesiące. Nikt mu nie bronił choćby biegać za piłką z amatorami w swoim mieście i utrzymywać formę. Amatorka.
|
Wg. Ciebie granie z kolegami pozwoli być w rytmie meczowym? Nieźle...
Oczywiscie takiego pojęcia jak "zgranie" to nie znaju ?
Szukacie dziury w całym na siłe...