|
Nie wiem, czy to kwestia braku gry czy on po prostu ma taki styl. Tak czy inaczej wpakowaliśmy się trochę w bagno, bo mamy wielu zawodników, którzy nie mają za sobą okresu przygotowawczego i pewnie kilku, którzy gdy nie mieli kontraktu w klubie po prostu nie dbali o siebie. Pytanie, dlaczego Kiko takich zawodników wystawia w meczach o stawkę, ale to już dyskusja na inny temat.
|